zostáva:

POOL TOOL zverejnil kompletný line up s video teaserom

Čas neúprosne letí, do 14.júla nám zostáva už len pár dní. Okolnosti ohľadom zmeny lokality späť do Nemšovej nás mierne pribrzdili, no nastal ten správny čas, aby sme odprezentovali kompletnú partiu djs, ktorá vás bude už onedlho v Nemšovej zabávať. O Nifre, Schimekovi, B-Complexovi, Lady Su či Lixxovi ste si u nás už mohli prečítať. Dnes našu line up promenádu zakončíme. Takže ako vyzerá line up pre štvrtý ročník POOL TOOL?

MAIN STAGE

NIFRA  /  Armada AVA Recordings

SCHIMEK / Intertec.pl

FAZI / Event.sk

JUREK / POOL TOOL Crew

SATIRA / POOL TOOL Crew

MLADY BULWA & FAZULA LIVE SAX / TNT Crew

LUCKY & STRIKE / Pushtoplay booking

SHAGGY / Jameson_DCA Allround

MORTY / Xpub_DCA Allround

 

DNB STAGE

B-COMPLEX / Hospitality Records

LIXX / Signal_FM

LADY SU / Inhuman Terror

YA vs. NAKLAD / Face2Bass Crew

JARDUUZZA / Wavetune Crew

CENCO vs. DYKMAN / Codered Crew

K line upu prikladáme aj horúci spot, ktorý môžete od dnešného rána počuť v étery rádia GO DEEJAY, ktoré je naším partnerom pre štvrtý ročník. Ku spotu prikladáme čerstvé teaser video.

A máme už aj oficiálny poster, ktorý nám šikovní chlapci z trenčianskej GOTOMEDIA urgentne upravili cez noc. Pozdravujeme do Trenčína za mosty, nám sa veľmi páči.

Toľko aktuálne info od nás. Jednotlivé biografie djs predstavíme v priebehu nasledovných dní, ktorých už veľa nezostáva. POOL TOOL klope na dvere a my pracujeme ďalej, aby sme stihli pripraviť podujatie, na aké sa všetci tešíme.

 

Facebook

tvorba web stránok od Blueweb s.r.o..