zostáva:

POOL TOOL vyrástol na festival, predstavuje novú tvar

“ Ďakujeme vám za účasť a úžasnú atmosféru. Radosť bolo naozaj cítiť. Spolu nás ju prišlo privítať cez 1900! Ďakujeme aj za bezproblémový priebeh a vzájomnú toleranciu. O drobných technických nedostatkoch vieme, a budeme robiť všetko pre to, aby sa do budúcna odstránili. Sme radi vašej podpore a teší nás množstvo pozitívnych ohlasov. Je to opäť dôvod posunúť túto party do budúcna o kus ďalej. Ďakujeme “

Keď sme 19. júla minulého roka týmito slovami ukončovali a zhodnocovali POOL TOOL, uvedomovali sme si záväzky voči vám, ako aj doveru, ktorú ste do nás vložili. Rozhodne sme ju nechceli sklamať, ba práve naopak, vynaložili sme veľké úsilie, aby sa vaše očakávania naplnili. Dali sme si vtedy za cieľ, že ďalší rok POOL TOOL opäť posunieme dopredu tak, ako to len bude možné. To sme ešte netušili, ako ďaleko sa nám podarí zájsť.

Čas neuveriteľne letí. Už to budú takmer tri roky, čo na nás padla z neba myšlienka menom POOL TOOL. Po dvoch bláznivých, upršaných ale vďaka vám úspešných ročníkoch sa teraz rútime do tretieho pokračovania. POOL TOOL počas zimy nespal, a tak ani tento rok nezostal kameň na kameni. Stihol opäť podrásť a nadobudnúť väčšie rozmery. Toto zväčšovanie prináša novú etapu značky POOL TOOL v novej identite, ktorú vám teraz predstavujeme.

Vízia o dokonalej letnej radosti zostáva vo svojej podstate nedotknutá, a naďalej je kľúčovou myšlienkou, ktorá nás vedie. Preniesla sa do novej tváre POOL TOOL, no dostala väčšie rozmery s novými možnostami. Tými najpodstatnejšími zmenami prešiel hlavne formát podujatia. Cieľom bolo odstrániť nedostatky, ktoré sme postupom času odhalili a tiež zahrnúť vaše nápady do celkového konceptu tak, aby sme vám priniesli opäť výnimočné podujatie, na aké sa tešíte.

Tak teda čo vás čaká a neminie tento rok?

▶  Obe pódia open air! Tou najzásadnejšou zmenou je presťahovanie tanečného pódia von, pod holé nebo. Partyfeel je minulosť, POOL TOOL nadobúda koncept festival a končí so zadymeným, prehriatým, preplneným a stiesneným priestorom. Odteraz budú obidva stage na trávnatom parkete, s čerstvým vzduchom, hviezdami nad hlavou, čistým zvukom, lasershow, projekciami, či gogo tanečnicami. Čo ale zostáva zachované je tá naj hudba zo všetkých tanečných hudobných žánrov, teda od klubových remixov známych vecí z diskoték, cez vokal, funky, latino či techhouse do electra, progressivu až po trance a samotné techno. Štýlová orientácia pódií zostáva teda zachovaná. Nakoľko sme z vašej strany dostali veľa pozitívnych ohlasov na takéto dramaturgické zloženie, nemáme dôvod ho meniť. Veríme, že takto je to tak, ako si to želáte.

▶ Mnohých asi napadá, čo sa stane s vnútorným priestorom bývalého Club Music Stage. Rozhodli sme sa, že tam vybudujeme chill out zónu, s možnosťou príjemného posedenia, prípadne poležania, atmosférickej hudby a pohody. Bude to miestom, ktoré bude poskytovať úkryt pred slnkom či hlukom a stane sa miestom na relax.

▶ Ak spomíname hluk a zvuk, musíme poznamenať, že aj tento rok sa o nás zvukovo a svetelne postará spoločnosť KING Light & Sound, ktorá privezie open air sound system ECLER s celkovým výkonom 14KW na Main Stage a 7KW na Club Music Stage. Špecialitou bude aj tento rok live lasershow, keď minuloročný modrý laser doplní tento rok 5x silnejší zelený. Za jeho obsluhou bude stáť na Main Stage skúsený laserjockey Enchant Intensity (nové umelecké meno laserjockey-a TMaCX), ktorý má za sebou už napríklad aj svetelné lasershow pre šejkov v Dubaji. Na oboch pódiach nebudú chýbať tento rok ani veľkoplošné projekcie.

▶ Ďalším elementom, ktorý prešiel obmednou sú športové turnaje. Rozhodli sme sa aj tento rok zorganizovať volleybalový turnaj, ktorý ponesie názov Wave Volleyball Tournament. Umožnené budú registrácie online a súťažiť sa bude aj o predplatné Wave, magazínu o hudbe. Vo vodnom futbale sme sa rozhodli dať vám viac voľnosti a teda samotný turnaj neorganizovať, a tak odpada potreba registrácie. Samotný vodný futbal sa ale v areály nachádzať bude pre tých z vás, ktorí dostanete chuť si ho zahrať na mieste. A aby futbalu na POOL TOOL nebolo náhodou málo, k dispozícií budú aj 4 kalčeto stoly.

▶ Pribudnú aj nové atrakcie, ktoré budú spríjemňovať atmosféru a rozširovať možnosti na relax a zábavu. Zorbing doplní rotačný býk, či bungee trampolína.

▶ Ďalšou perlou pre ženy a zdravie, ktorá osvieži a otvorí tohtoročný POOL TOOL je Zumba Traninig Live. Hlavné podium sa naobed premení na tréningový kemp pod vedením Zumba trénerky.

▶ Doplnené budú aj stánky s občerstvením a drinkami, aby sa skrátili celkové čakacie rady. Tešiť sa môžete aj na Wifi Coctail Bar, kde budete môcť popíjať ľadové exotické drinky pod slnečníkmi a popri tom surfovať na vlnách internetu.

▶ Podstatnou novinkou vrámci novej tváre POOL TOOL je rozšírenie predaja vstupeniek a to konkrétne prostredníctvom siete Ticketportal. Predpredaj bude zahájený začiatkom mája. Takisto bude možné lístky zakúpiť aj v priestoroch kúpaliska v Nemšovej (dátum bude oznámený), Xpubu v Dubnici nad Váhom za predpredajové ceny. Vstupenky bude možné zakúpiť aj priamo na mieste v deň konania. V obehu budu klasické lístky a VIP.

▶ VIP zóna dostane novú sekciu, vybudovaný bude špeciálny VIP stan, kde sa bude nachádzať takisto príjemné posedenie, či misy s čerstvým ovocím.

▶ Majitelia vstupeniek na POOL TOOL budú mať zvýhodnené ceny ubytovania vo vybraných hoteloch v okolí Nemšovej.

▶ Line up po prvýkrát doplnia aj zahraničné mená.

▶ Náladu počas dňa bude robiť moderátor, ktorého meno zatiaľ nechávame zahalené.

▶ Niektorí z vás dostanú možnosť zažiť absolútnu bombu, ktorá dostala názov POOL TOOL Truck

A na záver si poďme premiérovo predstaviť vizuál novej identity, ktorá bude odteraz reprezentovať značku POOL TOOL. O jej design sa postural grafický designer Michal Vydrnák, alias Vydrčo. Nové logo je dospelejšie. Už sa viac netvári ako prvotné dielo nádejných študentov. Teraz vie kam chce ísť a čo chce reprezentovať. Zároveň komunikuje hodnoty POOL TOOL ako sú serióznosť, spoľahlivosť, férovosť či priamočiarosť oveľa zreteľnejšie. No zostalo stále plné energie, exotiky, priateľstva a vlastného štýlu. Presne tak ako aj nová identita POOL TOOL.

Nové logo bude používané v oboch verziách, teda vertikálnej aj horizontálnej. Technické riešenia pre nás aj tentokrát pripravil freelancer jam3son.sk, ktorý sa nám už druhým rokom okrem iného stará aj o plynulý chod webu.

Toľko teda hot news z tábora POOL TOOL. Vy sa už môžete tešiť na 31. apríl, kedy oficiálne uverejníme mená, ktoré 16.júla priložia ruku k dielu a prispejú svojimi výkonmi opäť ku tej pravej POOL TOOL atmosfére. Ak ju chcete zažiť aj po tretíkrát s nami, potvrďte svoju účasť alebo pozvite svojich známych tu.

Úplným záverom už len náš prísľub, že vydáme maximum a budeme dbať na každý detail, aby sme pre vás pripravili festival, ktorý bude opäť tou najradostnejšiu oslavu leta so všetkým, čo k tomu patrí a bez akýchkoľvek kompromisov. Už len to počasie.

POOL TOOL management

 

Facebook

tvorba web stránok od Blueweb s.r.o..