zostáva:

POOL TOOL 2012 Last Info

Dámi a páni nastal čas! Dnes štartuje štvrtý ročník POOL TOOL, ktorý je doteraz po všetkých sťahovačkách, zmenách, mediálnych útokoch na kúpalisko a flexibilných opatreniach bezpochyby tým najnáročnejším v našej doterajšej existencii. Naviac, počasie sa opäť rozhodlo zobrať si dovolenku 2 dni pred podujatím, a tak zostávame verní mokrej tradícií. Teší nás, že aj napriek nie príliš príťažlivému počasiu stojíte pri nás a tešíte sa na veľkú tancovačku. Budeme robiť, čo bude v našich silách, aby sme vás bavili až do svitania. Pôvodne sme mali v pláne napísať last info s dodaním všetkých potrebných mapiek, nakoľko sme dnes okolo obeda boli donútení opäť vytvoriť náhradný plán s názvom „Nemšová – mokrý variant“ (koľký to variant už tento rok), nestihli sme vytvoriť aktuálne 3D mapy a tak budete musieť objaviť, čo sme pre vás pripravili na vlastnú päsť. Takisto nás dnes počasie poriadne pribrzdilo, naviac nám v areály zapadol kamión s technikou a celkovo boli práce na výstavbe náročnejšie. Po nočnej šichte ale môžeme s radosťou povedať, že sme pripravení. Takže ako to bude tento rok prebiehať. Brány otvárame tradične ráno o 10:00. Po celú dobu podujatia je bazén prístupný, takisto je otvorený pre nočné kúpanie. Vstup zakúpený ráno platí na celé podujatie, ktoré začína prvým setom o 15:00. Cena vstupného na mieste je 8,90 EUR. Vzhľadom na počasie nám ubudlo z atrakcií. Volleyball turnaj, by mal prebehnúť podľa programu, registrácia je možná aj na mieste, do 14tej hodiny. O 19:00 štartuje Heineken DNB Stage, ktorý doplní tak produkciou Finlandia Main Stage, na ktorom vás čaka pútavá laser show s tromi lasermi v rukách laser mága Enchant-Intensity a nadupaný sound systém Electro-Voice. Produkcia bude v nasledovať v takýchto time slotoch:

FINLANDIA MAIN STAGE

15:00-16:30 MLADY BULWA & FAZULA SAX
16:30-18:00 MORTY
18:00-19:30 LUCKY & STRIKE
19:30-21:00 FAZI
21:00-23:00 SHAGGY
23:00-00:30 NIFRA
00:30-02:00 SCHIMEK
02:00-03:30 JUREK
03:30-05:00 SATIRA

HEINEKEN DNB STAGE

19:00-21:00 YA vs. NAKLAD
21:00-23:00 JARDUUZZA
23:00-00:30 LIXX
00:30-02:00 B-COMPLEX
02:00-03:30 LADY SU
03:30-05:00 CENCO vs. DYKMAN

ŠATŇA A KRYTÉ PLOCHY

Snažili sme sa nadokryť čo najviac plôch na sedenie, a ku nim pristavať gastro servis, aby ste v prípade dažďa mali strechu nad hlavou. Možnosť šatne sme zvažovali, ale nie sme kapacitne pripravení uložiť také množstvo vecí na požadovanej úrovni, tak sme sa rozhodli šatňu zaradiť do programu na zlepšenie do budúcna.

VSTUP

Hlavná brána bude miestom vstupu, rozdelená na 3 vstupné turnikety. Vstup pre Djs a akreditovaných hostí bude na turnikete s predpredajovými vstupenkami (hlavná brána, úplne vľavo).

PARKOVANIE

K parkovaniu sú vyhradené zóny popri areály, rovnako aj trávnaté plochy pred kúpaliskom. Takisto je parkovanie možné na námestí a pri obytných domoch za kúpaliskom.

PITNÝ REŽIM, GASTRO, CHILL OUT

Pripravených máme 5 výčapných pointov, kde dostanete čerstvý Heineken za zvýhodnenú cenu 1,30 EUR. O čerstvý príjem energie sa postará Monster Point, kde si môžete zakúpiť Monster s Finlandiou za akciovú cenu 3 EUR. Po prechode na mokrý variant budeme grilovať iba v kúpaliskom bufete, kde budete môcť dostať grilovane kurence, klobásky a hot dogy. V chill-out zóne sme pre vás pripravili sedenie s premietaním filmov a filmových zaujímavostí, o ktoré sa stará Festival Krátkych Filmov.

DOPRAVA

Diaľnica D1, výjazd na Nemšová / Dubnica nad Váhom. Odtiaľ smer Nemšová (vľavo od Trenčina, vpravo od Žiliny), asi za 900m vojdite na kruhový objazd – tretí výjazd, prejdite cez železničné priecestie a pokračujte po hlavnej ceste. Prídete na Mierové námestie (možné parkovacie miesta). Kúpalisko sa nachádza asi 300m od námestia po pravej strane.

To je od nás asi všetko. Sme radi, že po všetkých komplikáciách nastal čas, keď môžeme vyhlásiť, že dnes otvárame brány. Posledné predpovede hovoria, že by už pršať aj nemuselo, ale nech bude akokoľvek, plánujeme urobiť tancovačku, na akú ste od nás zvyknutí. My sme pripravení, záverom by sme vás chceli už len požiadať o vzájomný rešpekt a trpezlivosť v prípadných bojových podmienkach. Budeme robiť všetko pre to, aby počas celého dňa a noci všetko fungovalo ako má a cítili ste sa u nás príjemne bez ohľadu na možné nepriaznivé počasie. Veríme, že aj štvrtý ročník bude mať svoje čaro ako každý jeden (aj keď už dostal označenie najkomplikovanejší) a aj tento rok bude POOL TOOL miestom spokojných ľudí a enerizujúcej atmosféry.

Celý tím ľudí stojacimi za menom POOL TOOL vám praje divokú zábavu a noc na ktorú budete ešte dlho spomínať. Vidíme sa na floore priatelia :) ).

 

Facebook

tvorba web stránok od Blueweb s.r.o..