zostáva:

Dievča na poster – POOL TOOL spustil hlasovanie

Po úvodnom týždni na prihlásenie a následných dvoch dňoch určených pre výber, uverejňujeme 6 dievčat, ktorým sme dali šancu postúpiť do hlasovania, v ktorom je rada na vás. Práve vy svojimi hlasmi vyberiete minimálne jedno dievča, ktoré dostane možnosť spolupracovať s nami. Hlasovanie prebieha na našej fanstránke Facebooku, pričom trvať bude presne jeden týždeň. Počet prihlásených dievčat dosiahol takmer číslo 40, čo opäť prekonalo naše očakávania. Aj touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným dievčatám za ich čas a námahu. Z tohoto dôvodu sme sa rozhodli udeliť jednu divokú kartu a vybrali sme namiesto 5 až 6 dievčat. O vašu priazeň sa teda uchádzajú:


Lea Kováčová


Martina Melicherová


Ľubica Pisaríková


Lucia Žiačková


Miroslava Holíčková


Petra Fúseková

Hlasovanie prebieha systémom “like-ovania”. Každý hlasujúci môže dať hlas každému dievčatu, čo znamená spolu 6 hlasov na hlasujúceho. Víťazkou je dievča s najväčším počtom “likov” pod jej fotkou 23.júna o 23:59.

Doplnené 20.júna: Po konzultácii s fotografom sme sa zhodli, že bude zaujímavejšie, ak dáme možnosť viacerým dievčatám. Konkrétne prvým trom. Samozrejme vrámci fér hry dostali aj ony možnosť sa ku takejto zmene vyjadriť. Jednohlasne ju prijali ako pozitívnu s tým, že poskytuje väčšiu šancu. Tak čo, ktorým dievčatám urobíš radosť?

Šírme spolu radosť.
POOL TOOL ▶

 

Facebook

tvorba web stránok od Blueweb s.r.o..